Kdo jsme a proč to děláme ?

Jsme máma a dcera. Bára a Bára.

S RAW stravou jsme začaly před dvěma lety kvůli zdravotním problémům a tenhle způsob stravování od kořenů změnil naše životy.

Se změnou stravy přišla i změna myšlení a my si uvědomily, že ne všechno, co v životě děláme, pro nás má smysl. A rozhodly jsme se to změnit.

Pro co jsme se nadchly, byla výroba RAW dezertů. Ze začátku jsme se inspirovaly na internetu, postupně jsme ale začaly vymýšlet své vlastní dezerty  a tak to děláme do dnes.

Do RAW cukráren jsme musely z Brna cestovat, protože sladkosti, které byly v našem městě k mání, nás moc nenadchly. A pak jsme si řekly - proč si neotevřít naši vlastní, rodinnou RAW cukrárnu - vždyť v Brně žádné sladké RAW místo není.

A tak vzniko RAW with love.

Naše dorty se snažíme dělat tak, aby chutnaly i lidem, kteří se zrovna zdravě nestravují, ale chtějí vyzkoušet něco nového, nebo se třeba zbavit závislosti na klasickém rafinovaném cukru.

Máme radost, že se nám to daří a že si u nás pochutná každý - včetně veganů, celiaků, diabetiků a ostatních, kteří mají nějaké potravinové omezení. 

Všechny dorty a zákusky si stále vyrábíme samy a většinou nás najdete i za barem. A když tam náhodou nejsme my dvě, obslouží Vás sympaťák Petr nebo milá Terka. Oba jsou součástí naší rodiny a RAW with love od začátku vymýšleli s námi.

Celý interiér cukrárny jsme si vybudovali sami a o to z něj máme větší radost.

Přijďte k nám posedět a ochutnat dobroty, které děláme opravdu s láskou a nadšením.

Těšíme se na Vás.

Bára a Bára

RAW with love by nemohlo vzniknout bez pomoci: Petra, Tondy, Mileny, Darti, Šárky a  Terky, kterým moc děkujeme.